Zestaw do pakowania 16mm PROFESSIONAL Premium (taśma PP, zapinki blaszane, paskowacz XL-16, odwijacz)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24h
Cena: 1 085,48 zł 1085.48
Cena netto: 882,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ZESTAW do pakowania PROFESSIONAL 16 mm Premium

Prezentowany kompletny zestaw do pakowania przeznaczony jest do spinania towarów w postaci cięższych ładunków paletowych. Składa się z popularnej taśmy polipropylenowej PP 16x0,6 mm (1800 m), moletowanych zapinek blaszanych M16 (1000 szt.), oryginalnego i niezawodnego paskowacza XL-16 oraz mobilnego odwijacza do taśmy.

 • Taśma polipropylenowa PP 16 mm / 0,6 mm / 1800 m

  Taśma PP wytworzona jest z wytłoczonego i orientowanego polipropylenu. Charakteryzuje się wysoką rozciągliwością i odpornością na odkształcenia. Taśma o symbolu 16060 posiada szerokość 16 mm, grubość 0,6 mm i długość 1800 m. Nawinięta jest na tekturową gilzę o średnicy 200 mm. Najpopularniejszą metodą spinania taśmy PP 16 mm jest użycie zapinki drucianej CB5 lub blaszanej M16. Do jej łącznie zastosowanie mają również zapinki plastikowe PP16. Lecz z uwagi na dużo większą wytrzymałość taśmy w stosunki do tego typu zapinek ich użycie ograniczone jest wyłącznie do lżejszych ładunków. Oferowana taśma może być również zgrzewana przy użyciu ręcznych urządzeń wykorzystujących gorący klin lub wibracje, a dzięki niskiej szablistości zastosowanie ma również w półautomatach pakujących. W zależności od wymiarów taśmę PP cechuje szeroki zakres wytrzymałości, a dodatkowo jej przystępna cena powoduje, że produkt ten należy do najpopularniejszych środków spinających. Taśma PP 16x0,6 dedykowana jest do spinania cięższych ładunków paletowych, ale również sprawdza się przy pakowaniu bardzo ciężkich paczek.
 • Zapinki blaszane M16 / 1000 szt. do taśmy PP i PET 15-16 mm

  Metalowe zapinki blaszane służą do łączenia taśmy w procesie spinania ładunków. Występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Wykonane są ze specjalnej blachy stalowej o twardości umożliwiającej ich bezproblemowe zagniecenie, a zarazem utworzenie trwałego i nierozerwalnego połączenia. Zapinki blaszane M16 przeznaczone są do spinania taśm tzw. plastikowych, tj. polipropylenowych (PP) oraz poliestrowych twardych (PET) o szerokości 15-16 mm. Oferowane zapinki posiadają wyjątkowo wysokie przetłoczenie (moletowanie). Cecha ta zapewnia stabilne umocowanie zapinki na taśmie tworząc tym samym dodatkowe zabezpieczenie przed jej niepożądanym wysunięciem. Do wykonania spięcia zapinką blaszaną M16 niezbędny jest paskowacz XL-16 lub zestaw składający się z napinacza H-21 i kleszczy zaciskowych S-16. Zastosowanie mają również inne urządzenia, które działają na analogicznej zasadzie i przeznaczone są do spinania taśm o tej samej lub zbliżonej szerokości.
 • Paskowacz XL-16 bandownica do taśmy PP i PET 15-16 mm

  Paskowacz do taśmy jest ręcznym urządzeniem stosowanym w procesie spinania ładunków. Stosowany jest razem z zapinką blaszaną. Jego konstrukcja jest niczym innym jak połączeniem dwóch urządzeń; napinacza do taśmy oraz kleszczy zaciskowych. Jego zadaniem jest naciągnięcie taśmy oraz trwałe jej połączenie poprzez zagniecenie wokół niej zapinki. Urządzenie to dodatkowo wyposażone jest w nóż, którego rolą jest odcięcie zbędnego nadmiaru taśmy w miejscu jej połączenia. Oryginalny włoski paskowacz XL-16 MILANO przeznaczony jest do spinania taśm tzw. plastikowych PP i PET o szerokości 15-16 mm przy życiu zapinek blaszanych M16. Uwaga; kolor urządzenia uzależniony jest od aktualnej dostawy.
 • Odwijacz PP 200 mobilny dyspenser do taśmy PP i CC

  Odwijacz ten przeznaczony jest do taśm spinających, których wewnętrzna średnica rolki wynosi 200 mm. Gilzę o takiej średnicy posiadają głównie popularne taśmy polipropylenowe PP oraz kompozytowe typu CC. Ten wyjątkowo funkcjonalny odwijacz wyposażony jest w blokadę sprężynową zabezpieczającą taśmę przed jej niekontrolowanym rozwinięciem oraz pojemnik na zapinki i bandownicę. Urządzenie to dedykowane jest dla osób zawodowo zajmujących się pakowaniem, a dzięki wyposażeniu w układ jezdny zapewnia komfortowe warunki pracy przy spinaniu ładunków rozmieszczonych na dużej powierzchni magazynowej. Oferowany przez nas odwijacz to jeden z nielicznych na rynku, który posiada wyjątkowo wytrzymałe gumowe kółka, a jego niezwykle stabilna stalowa konstrukcja gwarantuje długoletnią, bezproblemową eksploatację. Uwaga: Przedstawione za zdjęciach akcesoria (taśma i napinacz) umieszczone są jedynie w celu zilustrowania zastosowania urządzenia i nie stanowią jego wyposażenia. Produkty te można zakupić osobno lub w proponowanych zestawach w innych naszych ofertach.

Dane techniczne

Seria PROFESSIONAL
Wersja 16 mm
System łączenia na zapinkę BLASZANĄ
Rodzaj i model taśmy polipropylenowa PP 16x0,6
Szerokość taśmy 16 mm
Wytrzymałość taśmy 245 kg
Nawój taśmy 1800 m
Kolor taśmy biały
Średnica wew. rolki 200 mm
Rodzaj i model zapinek blaszane M-16
Szerokość zapinek 16 mm
Klasa zapinek extra moletowane, gr. 0,55 mm
Ilość zapinek 1000 szt.
Rodzaj i model urządzenia spinającego paskowacz XL-16
Przeznaczenie urządzenia spinającego taśma PP, PET (szer. 15-16 mm)
Rodzaj i model odwijacza PP 200 mobilny z hamulcem na taśmę

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl