Zestaw do pakowania PROFESSIONAL 12mm (taśma PP, zapinki blaszane, paskowacz XL-13)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24h
Cena: 481,55 zł 481.55
Cena netto: 391,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ZESTAW do pakowania PROFESSIONAL 12 mm

Prezentowany kompletny zestaw do pakowania przeznaczony jest do spinania towarów w postaci paczek oraz lżejszych ładunków paletowych. Składa się z popularnej taśmy polipropylenowej PP 12x0,6 mm (1000 m), moletowanych zapinek blaszanych M13 (1000 szt.) oraz oryginalnego i niezawodnego paskowacza XL-13.

  • Taśma polipropylenowa PP 12 mm / 0,6 mm / 1000 m

    Taśma PP wytworzona jest z wytłoczonego i orientowanego polipropylenu. Charakteryzuje się wysoką rozciągliwością i odpornością na odkształcenia. Taśma o symbolu 12060 posiada szerokość 12 mm, grubość 0,6 mm i długość 1000 m. Nawinięta jest na tekturową gilzę o średnicy 200 mm. Taśma PP 12 mm może być łączona zapinką drucianą CB4 lub blaszaną M13, a lżejsze ładunki - zapinką plastikową PP16. Oferowana taśma może być również zgrzewana przy użyciu ręcznych urządzeń wykorzystujących gorący klin lub wibracje, a dzięki niskiej szablistości zastosowanie ma również w półautomatach pakujących. W zależności od wymiarów taśmę PP cechuje szeroki zakres wytrzymałości, a dodatkowo jej przystępna cena powoduje, że produkt ten należy do najpopularniejszych środków spinających. Taśma PP 12x0,6 z racji swojej wytrzymałości dedykowana jest do spinania paczek oraz lżejszych ładunków paletowych.
  • Zapinki blaszane M13 / 1000 szt. do taśmy PP i PET 12 mm

    Metalowe zapinki blaszane służą do łączenia taśmy w procesie spinania ładunków. Występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Wykonane są ze specjalnej blachy stalowej o twardości umożliwiającej ich bezproblemowe zagniecenie, a zarazem utworzenie trwałego i nierozerwalnego połączenia. Zapinki blaszane M13 przeznaczone są do spinania taśm tzw. plastikowych, tj. polipropylenowych (PP) oraz poliestrowych twardych (PET) o szerokości 12 mm. Oferowane zapinki posiadają wyjątkowo wysokie przetłoczenie (moletowanie). Cecha ta zapewnia stabilne umocowanie zapinki na taśmie tworząc tym samym dodatkowe zabezpieczenie przed jej niepożądanym wysunięciem. Do wykonania spięcia zapinką blaszaną M13 niezbędny jest paskowacz XL-13 lub zestaw składający się z napinacza H-21 i kleszczy zaciskowych S-13. Zastosowanie mają również inne urządzenia, które działają na analogicznej zasadzie i przeznaczone są do spinania taśm o tej samej lub zbliżonej szerokości.
  • Paskowacz XL-13 bandownica do taśmy PP i PET 12 mm

    Paskowacz do taśmy jest ręcznym urządzeniem stosowanym w procesie spinania ładunków. Stosowany jest razem z zapinką blaszaną. Jego konstrukcja jest niczym innym jak połączeniem dwóch urządzeń; napinacza do taśmy oraz kleszczy zaciskowych. Jego zadaniem jest naciągnięcie taśmy oraz trwałe jej połączenie poprzez zagniecenie wokół niej zapinki. Urządzenie to dodatkowo wyposażone jest w nóż, którego rolą jest odcięcie zbędnego nadmiaru taśmy w miejscu jej połączenia. Oryginalny włoski paskowacz XL-13 MILANO przeznaczony jest do spinania taśm tzw. plastikowych PP i PET o szerokości 12 mm przy życiu zapinek blaszanych M13. Uwaga; kolor urządzenia uzależniony jest od aktualnej dostawy.

Dane techniczne

Seria PROFESSIONAL
Wersja 12 mm
System łączenia na zapinkę BLASZANĄ
Rodzaj i model taśmy polipropylenowa PP 12x0,6
Szerokość taśmy 12 mm
Wytrzymałość taśmy 158 kg
Nawój taśmy 1000 m
Kolor taśmy biały
Średnica wew. rolki 200 mm
Rodzaj i model zapinek blaszane M13
Szerokość zapinek 13 mm
Klasa zapinek extra moletowane, gr. 0,52 mm
Ilość zapinek 1000 szt.
Rodzaj i model urządzenia spinającego paskowacz XL-13
Przeznaczenie urządzenia spinającego taśma PP, PET (szer. 12 mm)
Rodzaj i model odwijacza -

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl