Zestaw do pakowania PROFESSIONAL 16mm (taśma PP, zapinki druciane, napinacz H-21)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24h
Cena: 294,59 zł 294.59
Cena netto: 239,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ZESTAW do pakowania PROFESSIONAL 16 mm

Prezentowany kompletny zestaw do pakowania przeznaczony jest do spinania towarów w postaci cięższych ładunków paletowych. Składa się z popularnej taśmy polipropylenowej PP 16x0,6 mm (1000 m), ocynkowanych zapinek drucianych CB5 (500 szt.) oraz oryginalnego i niezawodnego napinacza H-21.

  • Taśma polipropylenowa PP 16 mm / 0,6 mm / 1000 m

    Taśma PP wytworzona jest z wytłoczonego i orientowanego polipropylenu. Charakteryzuje się wysoką rozciągliwością i odpornością na odkształcenia. W zależności od wymiarów taśmę PP cechuje szeroki zakres wytrzymałości, a dodatkowo jej przystępna cena powoduje, że produkt ten należy do najpopularniejszych środków spinających. Taśma o symbolu 16x0,6 (1606) posiada szerokość 16 mm i grubość 0,6 mm. Nawinięta  jest na tekturową gilzę o średnicy 200 mm, a jej długość wynosi 1000 m. Najpopularniejszą metodą spinania taśmy PP 16 mm jest użycie zapinki drucianej CB5 lub blaszanej M16. Do jej łącznie zastosowanie mają również zapinki plastikowe PP16. Lecz z uwagi na dużo większą wytrzymałość taśmy w stosunki do tego typu zapinek, ich użycie ograniczone jest wyłącznie do lżejszych ładunków. Oferowana taśma może być również zgrzewana przy użyciu ręcznych urządzeń wykorzystujących gorący klin lub wibracje, a dzięki niskiej szablistości zastosowanie ma również w półautomatach pakujących. Taśma PP 16x0,6 dedykowana jest do spinania cięższych ładunków paletowych, ale również sprawdza się przy pakowaniu bardzo ciężkich paczek.
  • Zapinki druciane CB5 / 500 szt. do taśmy PP i poliestrowej 15-16 mm

    Metalowe zapinki druciane mają zastosowanie w procesie spinania ładunków. Występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Ich zastosowanie jest najpopularniejszym sposobem łączenia taśmy. Oferowane przez nas zapinki CB5 o szerokości 16 mm wykonane są z wysokiej jakości drutu stalowego o właściwościach sprężynowych. Są wzmocnione – grubość drutu wynosi 3,2 mm. Posiadają ponadto specjalny profil wygięcia, który powoduje, że zapinki nie rozciągają się pod wpływem działania siły naciągu taśmy, lecz zaciskając tworzą pewne i mocne połączenie. Dodatkowo pokryte są warstwą cynku zabezpieczającą je przed korozją. Przeznaczone są do łączenia taśm polipropylenowych i poliestrowych o szerokości 15-16 mm. Najpopularniejsze z nich to; PP 16x0,6, PP 16x0,8, PP 16x1,0, PET 15,5x0,7, WG50, GW50, CC50. Do wykonania spięcia zapinką drucianą CB5 zastosowanie ma napinacz H-21 / H-22 lub inny działający na tej samej zasadzie.
  • Napinacz H-21 bandownica do taśmy PP i PET 9-19 mm

    Napinacz do taśmy jest ręcznym urządzeniem stosowanym w procesie spinania ładunków. Przeznaczony jest do łączenia taśmy na zapinkę drucianą lub plastikową. Jego zadaniem jest naciągnięcie taśmy, a jej trwałe połączenie następuje na skutek samoczynnego zaciśnięcia zapinki pod wpływem działania siły naciągu taśmy. Urządzenie to służy również do odcięcia jej zbędnego nadmiaru w miejscu połączenia. Napinacz H-21 to najpopularniejszy model na rynku do spinania taśm tzw. plastikowych (PP i PET). Umożliwia naciąg taśm o maksymalnej szerokości 19 mm. Model ten posiada ząbkowaną stopkę, która zapewnia pewne przytrzymanie twardej plastikowej taśmy. Napinacz ma również zastosowanie do spinania zapinką blaszaną. Należy wówczas doposażyć stanowisko pracy w dedykowane kleszcze zaciskowe.

Dane techniczne

Seria PROFESSIONAL
Wersja 16 mm
System łączenia na zapinkę DRUCIANĄ
Rodzaj i model taśmy polipropylenowa PP 16x0,6
Szerokość taśmy 16 mm
Wytrzymałość taśmy 245 kg
Nawój taśmy 1000 m
Kolor taśmy biały
Średnica wew. rolki 200 mm
Rodzaj i model zapinek druciane CB5 ocynkowane
Szerokość zapinek 16 mm
Klasa zapinek wzmocnione, gr. 3,2 mm
Ilość zapinek 500 szt.
Rodzaj i model urządzenia spinającego napinacz H-21
Przeznaczenie urządzenia spinającego taśma PP, PET (szer. 9-19 mm)
Rodzaj i model odwijacza -

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl