Zestaw do pakowania 12mm PROFESSIONAL Premium (taśma PP, zapinki druciane, napinacz H-21, odwijacz)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24h
Cena: 913,58 zł 913.58
Cena netto: 742,75 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ZESTAW do pakowania PROFESSIONAL 12 mm Premium

Prezentowany kompletny zestaw do pakowania przeznaczony jest do spinania towarów w postaci paczek oraz lżejszych ładunków paletowych. Składa się z popularnej taśmy polipropylenowej PP 12x0,6 mm (2500 m), ocynkowanych zapinek drucianych CB4 (500 szt.), oryginalnego i niezawodnego napinacza H-21 oraz mobilnego odwijacza do taśmy.

 • Taśma polipropylenowa PP 12 mm / 0,6 mm / 2500 m

  Taśma PP wytworzona jest z wytłoczonego i orientowanego polipropylenu. Charakteryzuje się wysoką rozciągliwością i odpornością na odkształcenia. Taśma o symbolu 12060 posiada szerokość 12 mm, grubość 0,6 mm i długość 2500 m. Nawinięta jest na tekturową gilzę o średnicy 200 mm. Taśma PP 12 mm może być łączona zapinką drucianą CB4 lub blaszaną M13, a lżejsze ładunki - zapinką plastikową PP16. Oferowana taśma może być również zgrzewana przy użyciu ręcznych urządzeń wykorzystujących gorący klin lub wibracje, a dzięki niskiej szablistości zastosowanie ma również w półautomatach pakujących. W zależności od wymiarów taśmę PP cechuje szeroki zakres wytrzymałości, a dodatkowo jej przystępna cena powoduje, że produkt ten należy do najpopularniejszych środków spinających. Taśma PP 12x0,6 z racji swojej wytrzymałości dedykowana jest do spinania paczek oraz lżejszych ładunków paletowych.
 • Zapinki druciane CB4 / 500 szt. do taśmy PP i poliestrowej 12-13 mm

  Metalowe zapinki druciane mają zastosowanie w procesie spinania ładunków. Występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Ich zastosowanie jest najpopularniejszym sposobem łączenia taśmy. Oferowane przez nas zapinki CB4 o szerokości 13 mm wykonane są z wysokiej jakości drutu stalowego o właściwościach sprężynowych. Są wzmocnione – grubość drutu wynosi 2,8 mm. Posiadają ponadto specjalny profil wygięcia, który powoduje, że zapinki nie rozciągają się pod wpływem działania siły naciągu taśmy, lecz zaciskając tworzą pewne i mocne połączenie. Dodatkowo pokryte są warstwą cynku zabezpieczającą je przed korozją. Przeznaczone są do łączenia taśm polipropylenowych i poliestrowych o szerokości 12-13 mm. Najpopularniejsze z nich to; PP 12x0,6, WG40, GW40, CC40. Do wykonania spięcia zapinką drucianą CB4 zastosowanie ma napinacz H-21 / H-22 lub inny działający na tej samej zasadzie.
 • Napinacz H-21 bandownica do taśmy PP i PET 9-19 mm

  Napinacz do taśmy jest ręcznym urządzeniem stosowanym w procesie spinania ładunków. Przeznaczony jest do łączenia taśmy na zapinkę drucianą lub plastikową. Jego zadaniem jest naciągnięcie taśmy, a jej trwałe połączenie następuje na skutek samoczynnego zaciśnięcia zapinki pod wpływem działania siły naciągu taśmy. Urządzenie to służy również do odcięcia jej zbędnego nadmiaru w miejscu połączenia. Napinacz H-21 to najpopularniejszy model na rynku do spinania taśm tzw. plastikowych (PP i PET). Umożliwia naciąg taśm o maksymalnej szerokości 19 mm. Model ten posiada ząbkowaną stopkę, która zapewnia pewne przytrzymanie twardej plastikowej taśmy. Napinacz ma również zastosowanie do spinania zapinką blaszaną. Należy wówczas doposażyć stanowisko pracy w dedykowane kleszcze zaciskowe.
 • Odwijacz PP 200 mobilny dyspenser do taśmy PP i CC

  Odwijacz ten przeznaczony jest do taśm spinających, których wewnętrzna średnica rolki wynosi 200 mm. Gilzę o takiej średnicy posiadają głównie popularne taśmy polipropylenowe PP oraz kompozytowe typu CC. Ten wyjątkowo funkcjonalny odwijacz wyposażony jest w blokadę sprężynową zabezpieczającą taśmę przed jej niekontrolowanym rozwinięciem oraz pojemnik na zapinki i bandownicę. Urządzenie to dedykowane jest dla osób zawodowo zajmujących się pakowaniem, a dzięki wyposażeniu w układ jezdny zapewnia komfortowe warunki pracy przy spinaniu ładunków rozmieszczonych na dużej powierzchni magazynowej. Oferowany przez nas odwijacz to jeden z nielicznych na rynku, który posiada wyjątkowo wytrzymałe gumowe kółka, a jego niezwykle stabilna stalowa konstrukcja gwarantuje długoletnią, bezproblemową eksploatację. Uwaga: Przedstawione za zdjęciach akcesoria (taśma i napinacz) umieszczone są jedynie w celu zilustrowania zastosowania urządzenia i nie stanowią jego wyposażenia. Produkty te można zakupić osobno lub w proponowanych zestawach w innych naszych ofertach.

Dane techniczne

Seria PROFESSIONAL
Wersja 12 mm
System łączenia na zapinkę DRUCIANĄ
Rodzaj i model taśmy polipropylenowa PP 12x0,6
Szerokość taśmy 12 mm
Wytrzymałość taśmy 158 kg
Nawój taśmy 2500 m
Kolor taśmy biały
Średnica wew. rolki 200 mm
Rodzaj i model zapinek druciane CB-4 ocynkowane
Szerokość zapinek 13 mm
Klasa zapinek wzmocnione, gr. 2,8 mm
Ilość zapinek 500 szt.
Rodzaj i model urządzenia spinającego napinacz H-21
Przeznaczenie urządzenia spinającego taśma PP, PET (szer. 9-19 mm)
Rodzaj i model odwijacza PP 200 mobilny z hamulcem na taśmę

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl