Zestaw do pakowania 19mm PROMOCJA (taśma PP, zapinki druciane, napinacz B-315)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24h
Cena: 359,16 zł 359.16
Cena netto: 292,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ZESTAW do pakowania PROMOCJA 19 mm

Prezentowany kompletny zestaw do pakowania przeznaczony jest do spinania ciężkich ładunków paletowych. Składa się z popularnej taśmy polipropylenowej PP 19x0,9 mm (1100 m), ocynkowanych zapinek drucianych CB6 (500 szt.) oraz napinacza B-315 (zamiennik modelu H-21).

  • Taśma polipropylenowa PP 19 mm / 0,9 mm / 1100 m

    Taśma PP wytworzona jest z wytłoczonego i orientowanego polipropylenu. Charakteryzuje się wysoką rozciągliwością i odpornością na odkształcenia. Taśma o symbolu 19090 posiada szerokość 19 mm, grubość 0,9 mm i długość 1100 m. Nawinięta jest na tekturową gilzę o średnicy 200 mm. Do spinania taśmy PP 19 mm zastosowanie mają zapinki druciane CB6 lub blaszane M19. Oferowana taśma może być również zgrzewana przy użyciu ręcznych urządzeń wykorzystujących gorący klin lub wibracje. W przypadku bezspinkowego łączenia taśm wzmocnionych czynnikiem ograniczającym mogą być jej wymiary. W celu weryfikacji możliwości technicznych urządzenia należy zapoznać się z jego dokumentacją techniczną. Taśma PP 19x0,9 jest najmocniejszą z oferowanych na rynku taśm polipropylenowych. Przeznaczona jest do spinania ciężkich ładunków paletowych.
  • Zapinki druciane CB6 / 500 szt. do taśmy PP i poliestrowej 18-19 mm

    Metalowe zapinki druciane mają zastosowanie w procesie spinania ładunków. Występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Ich zastosowanie jest najpopularniejszym sposobem łączenia taśmy. Oferowane przez nas zapinki CB6 o szerokości 19 mm wykonane są z wysokiej jakości drutu stalowego o właściwościach sprężynowych. Są wzmocnione – grubość drutu wynosi 3,5 mm. Posiadają ponadto specjalny profil wygięcia, który powoduje, że zapinki nie rozciągają się pod wpływem działania siły naciągu taśmy, lecz zaciskając tworzą pewne i mocne połączenie. Dodatkowo pokryte są warstwą cynku zabezpieczającą je przed korozją. Przeznaczone są do łączenia taśm polipropylenowych i poliestrowych o szerokości 18-19 mm. Najpopularniejsze z nich to; PP 19x0,9, WG60, GW60, CC60. Do wykonania spięcia zapinką drucianą CB6 zastosowanie ma napinacz H-21 / H-22 lub inny działający na tej samej zasadzie.
  • Napinacz B-315 bandownica do taśmy PP i PET 9-19 mm

    Napinacz do taśmy jest ręcznym urządzeniem stosowanym w procesie spinania ładunków. Przeznaczony jest do łączenia taśmy na zapinkę drucianą lub plastikową. Jego zadaniem jest naciągnięcie taśmy, a jej trwałe połączenie następuje na skutek samoczynnego zaciśnięcia zapinki pod wpływem działania siły naciągu taśmy. Dodatkowo urządzenie to umożliwia spinanie zapinką blaszaną. W celu wykonania takiego połączenia niezbędne jest zastosowanie drugiego urządzenia – kleszczy zaciskowych, których zadaniem jest zagniecenie zapinki wokół napiętej taśmy. Po wykonaniu spięcia, w każdym z omawianych przypadków, napinacz może posłużyć do odcięcia zbędnego nadmiaru taśmy w miejscu jej połączenia. Model B-315 jest zamiennikiem popularnego napinacza H-21 i dedykowany jest do spinania taśm polipropylenowych PP oraz PET. Podobnie jak pierwowzór posiada ząbkowaną stopkę, której rolą jest pewne przytrzymanie twardej plastikowej taśmy podczas jej napinania. Stosowany jest do taśm o szerokości 9-19 mm.

Dane techniczne

Seria PROMOCJA
Wersja 19 mm
System łączenia na zapinkę DRUCIANĄ
Rodzaj i model taśmy polipropylenowa PP 19x0,9
Szerokość taśmy 19 mm
Wytrzymałość taśmy 413 kg
Nawój taśmy 1100 m
Kolor taśmy biały
Średnica wew. rolki 200 mm
Rodzaj i model zapinek druciane CB6 ocynkowane
Szerokość zapinek 19 mm
Klasa zapinek wzmocnione, gr. 3,5 mm
Ilość zapinek 500 szt.
Rodzaj i model urządzenia spinającego napinacz B-315
Przeznaczenie urządzenia spinającego taśma PP, PET (szer. 9-19 mm)
Rodzaj i model odwijacza -

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl