Zestaw do pakowania 16mm PROMOCJA (taśma PP, zapinki druciane, napinacz B-315)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24h
Cena: 273,68 zł 273.68
Cena netto: 222,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ZESTAW do pakowania PROMOCJA 16 mm

Prezentowany kompletny zestaw do pakowania przeznaczony jest do spinania towarów w postaci cięższych ładunków paletowych. Składa się z popularnej taśmy polipropylenowej PP 16x0,6 mm (1000 m), ocynkowanych zapinek drucianych CB5 (500 szt.) oraz napinacza B-315 (zamiennik modelu H-21).

  • Taśma polipropylenowa PP 16 mm / 0,6 mm / 1000 m

    Taśma PP wytworzona jest z wytłoczonego i orientowanego polipropylenu. Charakteryzuje się wysoką rozciągliwością i odpornością na odkształcenia. Taśma o symbolu 16060 posiada szerokość 16 mm, grubość 0,6 mm i długość 1000 m. Nawinięta jest na tekturową gilzę o średnicy 200 mm. Najpopularniejszą metodą spinania taśmy PP 16 mm jest użycie zapinki drucianej CB5 lub blaszanej M16. Do jej łącznie zastosowanie mają również zapinki plastikowe PP16. Lecz z uwagi na dużo większą wytrzymałość taśmy w stosunki do tego typu zapinek ich użycie ograniczone jest wyłącznie do lżejszych ładunków. Oferowana taśma może być również zgrzewana przy użyciu ręcznych urządzeń wykorzystujących gorący klin lub wibracje, a dzięki niskiej szablistości zastosowanie ma również w półautomatach pakujących. W zależności od wymiarów taśmę PP cechuje szeroki zakres wytrzymałości, a dodatkowo jej przystępna cena powoduje, że produkt ten należy do najpopularniejszych środków spinających. Taśma PP 16x0,6 dedykowana jest do spinania cięższych ładunków paletowych, ale również sprawdza się przy pakowaniu bardzo ciężkich paczek.
  • Zapinki druciane CB5 / 500 szt. do taśmy PP i poliestrowej 15-16 mm

    Metalowe zapinki druciane mają zastosowanie w procesie spinania ładunków. Występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Ich zastosowanie jest najpopularniejszym sposobem łączenia taśmy. Oferowane przez nas zapinki CB5 o szerokości 16 mm wykonane są z wysokiej jakości drutu stalowego o właściwościach sprężynowych. Są wzmocnione – grubość drutu wynosi 3,2 mm. Posiadają ponadto specjalny profil wygięcia, który powoduje, że zapinki nie rozciągają się pod wpływem działania siły naciągu taśmy, lecz zaciskając tworzą pewne i mocne połączenie. Dodatkowo pokryte są warstwą cynku zabezpieczającą je przed korozją. Przeznaczone są do łączenia taśm polipropylenowych i poliestrowych o szerokości 15-16 mm. Najpopularniejsze z nich to; PP 16x0,6, PP 16x0,8, PP 16x1,0, PET 15,5x0,7, WG50, GW50, CC50. Do wykonania spięcia zapinką drucianą CB5 zastosowanie ma napinacz H-21 / H-22 lub inny działający na tej samej zasadzie.
  • Napinacz B-315 bandownica do taśmy PP i PET 9-19 mm

    Napinacz do taśmy jest ręcznym urządzeniem stosowanym w procesie spinania ładunków. Przeznaczony jest do łączenia taśmy na zapinkę drucianą lub plastikową. Jego zadaniem jest naciągnięcie taśmy, a jej trwałe połączenie następuje na skutek samoczynnego zaciśnięcia zapinki pod wpływem działania siły naciągu taśmy. Dodatkowo urządzenie to umożliwia spinanie zapinką blaszaną. W celu wykonania takiego połączenia niezbędne jest zastosowanie drugiego urządzenia – kleszczy zaciskowych, których zadaniem jest zagniecenie zapinki wokół napiętej taśmy. Po wykonaniu spięcia, w każdym z omawianych przypadków, napinacz może posłużyć do odcięcia zbędnego nadmiaru taśmy w miejscu jej połączenia. Model B-315 jest zamiennikiem popularnego napinacza H-21 i dedykowany jest do spinania taśm polipropylenowych PP oraz PET. Podobnie jak pierwowzór posiada ząbkowaną stopkę, której rolą jest pewne przytrzymanie twardej plastikowej taśmy podczas jej napinania. Stosowany jest do taśm o szerokości 9-19 mm.

Dane techniczne

Seria PROMOCJA
Wersja 16 mm
System łączenia na zapinkę DRUCIANĄ
Rodzaj i model taśmy polipropylenowa PP 16x0,6
Szerokość taśmy 16 mm
Wytrzymałość taśmy 245 kg
Nawój taśmy 1000 m
Kolor taśmy biały
Średnica wew. rolki 200 mm
Rodzaj i model zapinek druciane CB5 ocynkowane
Szerokość zapinek 16 mm
Klasa zapinek wzmocnione, gr. 3,2 mm
Ilość zapinek 500 szt.
Rodzaj i model urządzenia spinającego napinacz B-315
Przeznaczenie urządzenia spinającego taśma PP, PET (szer. 9-19 mm)
Rodzaj i model odwijacza -

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl