Zestaw do pakowania PROMOCJA 12mm (taśma PP, zapinki druciane, napinacz B-315)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24h
Cena: 188,19 zł 188.19
Cena netto: 153,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ZESTAW do pakowania PROMOCJA 12 mm

Prezentowany kompletny zestaw do pakowania przeznaczony jest do spinania towarów w postaci paczek oraz lżejszych ładunków paletowych. Składa się z popularnej taśmy polipropylenowej PP 12x0,6 mm (1000 m), ocynkowanych zapinek drucianych CB4 (500 szt.) oraz napinacza B-315 (zamiennik modelu H-21).

  • Taśma polipropylenowa PP 12 mm / 0,6 mm / 1000 m

    Taśma PP wytworzona jest z wytłoczonego i orientowanego polipropylenu. Charakteryzuje się wysoką rozciągliwością i odpornością na odkształcenia. Taśma o symbolu 12060 posiada szerokość 12 mm, grubość 0,6 mm i długość 1000 m. Nawinięta jest na tekturową gilzę o średnicy 200 mm. Taśma PP 12 mm może być łączona zapinką drucianą CB4 lub blaszaną M13, a lżejsze ładunki - zapinką plastikową PP16. Oferowana taśma może być również zgrzewana przy użyciu ręcznych urządzeń wykorzystujących gorący klin lub wibracje, a dzięki niskiej szablistości zastosowanie ma również w półautomatach pakujących. W zależności od wymiarów taśmę PP cechuje szeroki zakres wytrzymałości, a dodatkowo jej przystępna cena powoduje, że produkt ten należy do najpopularniejszych środków spinających. Taśma PP 12x0,6 z racji swojej wytrzymałości dedykowana jest do spinania paczek oraz lżejszych ładunków paletowych.
  • Zapinki druciane CB4 / 500 szt. do taśmy PP i poliestrowej 12-13 mm

    Metalowe zapinki druciane mają zastosowanie w procesie spinania ładunków. Występują również pod nazwą spinki, klamerki czy spinacze zaciskowe. Ich zastosowanie jest najpopularniejszym sposobem łączenia taśmy. Oferowane przez nas zapinki CB4 o szerokości 13 mm wykonane są z wysokiej jakości drutu stalowego o właściwościach sprężynowych. Są wzmocnione – grubość drutu wynosi 2,8 mm. Posiadają ponadto specjalny profil wygięcia, który powoduje, że zapinki nie rozciągają się pod wpływem działania siły naciągu taśmy, lecz zaciskając tworzą pewne i mocne połączenie. Dodatkowo pokryte są warstwą cynku zabezpieczającą je przed korozją. Przeznaczone są do łączenia taśm polipropylenowych i poliestrowych o szerokości 12-13 mm. Najpopularniejsze z nich to; PP 12x0,6, WG40, GW40, CC40. Do wykonania spięcia zapinką drucianą CB4 zastosowanie ma napinacz H-21 / H-22 lub inny działający na tej samej zasadzie.
  • Napinacz B-315 bandownica do taśmy PP i PET 9-19 mm

    Napinacz do taśmy jest ręcznym urządzeniem stosowanym w procesie spinania ładunków. Przeznaczony jest do łączenia taśmy na zapinkę drucianą lub plastikową. Jego zadaniem jest naciągnięcie taśmy, a jej trwałe połączenie następuje na skutek samoczynnego zaciśnięcia zapinki pod wpływem działania siły naciągu taśmy. Dodatkowo urządzenie to umożliwia spinanie zapinką blaszaną. W celu wykonania takiego połączenia niezbędne jest zastosowanie drugiego urządzenia – kleszczy zaciskowych, których zadaniem jest zagniecenie zapinki wokół napiętej taśmy. Po wykonaniu spięcia, w każdym z omawianych przypadków, napinacz może posłużyć do odcięcia zbędnego nadmiaru taśmy w miejscu jej połączenia. Model B-315 jest zamiennikiem popularnego napinacza H-21 i dedykowany jest do spinania taśm polipropylenowych PP oraz PET. Podobnie jak pierwowzór posiada ząbkowaną stopkę, której rolą jest pewne przytrzymanie twardej plastikowej taśmy podczas jej napinania. Stosowany jest do taśm o szerokości 9-19 mm.

Dane techniczne

Seria PROMOCJA
Wersja 12 mm
System łączenia na zapinkę DRUCIANĄ
Rodzaj i model taśmy polipropylenowa PP 12x0,6
Szerokość taśmy 12 mm
Wytrzymałość taśmy 158 kg
Nawój taśmy 1000 m
Kolor taśmy biały
Średnica wew. rolki 200 mm
Rodzaj i model zapinek druciane CB4 ocynkowane
Szerokość zapinek 13 mm
Klasa zapinek wzmocnione, gr. 2,8 mm
Ilość zapinek 500 szt.
Rodzaj i model urządzenia spinającego napinacz B-315
Przeznaczenie urządzenia spinającego taśma PP, PET (szer. 9-19 mm)
Rodzaj i model odwijacza -

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl